جستجو در مطالب و اشخاص
هدایت الله خادمی در اول مهر ماه سال 1338 در شهر "ایذه" استان "خوزستان" و از تباری بختیاری به دنیا آمد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت کسب و کار و فرآیندها از دانشگاه ورزبورگ (University Wurzburg) آلمان است.خادمی ابتدا در گروه ملی صنعتی فولاد اهواز مشغول به کار شد و از سال 1367، به مدت 21 سال در شرکت ملی حفاری در بخش های مختلف فنی و عملیاتی - مهندسی این شرکت خدمت نمود. وی در سال 1388، با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، به عنوان مدیرعامل شرکت حفاری شمال منصوب و مسئولیت آماده سازی این شرکت برای واگذاری، تحت سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب درباره اصل 44 و اجرای طرح بزرگ اکتشاف و حفاری در میدان های نفتی و گازی ایران در آبهای عمیق دریای خزر به وی محول شد.خادمی هم چنین سوابقی چون معاونت امور مهندسی شرکت ملی حفاری ایران، عضویت در کمیسیون مناقصات شرکت ملی حفاری ایران، ریاست کمیته فنی و بررسی بودجه شرکت ملی حفاری ایران، مدیریت امور مهندسی شرکت ملی حفاری ایران و... را در رزومه کاری خود به ثبت رساند.اردیبهشت سال 1395، هدایت الله خادمی در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی به عنوان نماینده مردم شهرستان های "ایذه و باغملک" از توابع استان "خوزستان" برای نخستین بار راهی خانه ملت شد. 

-مسئولیت تولید لوله برای ساخت خمپاره از سال 1364 تا سال 1367 در وزارت سپاه و دفاع-مدیریت انجمن بین المللی صنعت حفاری نفت و گاز خاورمیانه -کارشناس ارشد تعمیرات در صنعت نفت و حفاری -ریاست تعمیرات اتفاقی و دوره ای شرکت ملی حفاری ایران -ریاست اداره کل تعمیرات شرکت ملی حفاری ایران -ریاست اداره مهندسی و برنامه ریزی شرکت ملی حفاری ایران -معاونت مدیر امور مهندسی شرکت ملی حفاری ایران -عضویت اصلی در کمیسیون معاملات شرکت ملی حفاری ایران -ریاست کمیته فنی و بررسی بودجه شرکت ملی حفاری ایران -مدیریت امور مهندسی شرکت ملی حفاری ایران -عضویت اصلی در هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران  از سال 1379 تا 1392 -مدیرعامل شرکت حفاری شمال -مدیریت لوله سازی در گروه ملی صنعت فولاد ایران به مدت 3 سال -عضویت در انجمن اسلامی شبه قاره هند -نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس دهم شورای اسلامی 

هدایت الله خادمی با شرکت در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی توانست در مرحله دوم این انتخابات در 10 اردیبهشت ماه 1395، با کسب 72738 رأی از مجموع 131419 آراء صحیح ماخوذه، به نمایندگی از مردم شهرستان های "ایذه و باغملک" از توابع استان "خوزستان" برای نخستین بار به خانه ملت راه یابد. او در این دوره، به عنوان کاندیدای مستقل وارد عرصه انتخابات شد. 

هدایت الله خادمی علاوه بر مسئولیت های اجرایی، فعالیت هایی را در کارنامه علمی، آموزشی و پژوهشی خود به ثبت رساند که می توان به تدریس دوره های تجهیزات نفتی، تجهیزات کنترل و VIBRATION، سیستم دینامومتر، مهندسی چاه، مهندسی کالا و... در آموزشگاه های ملی حفاری و نگارش مقالاتی نظیر "پنج راه حل برای خروج از چالش نفت ارزان، ماهنامه عصرکیمیاگری از نشریات تخصصی صنعت نفت، دی ماه 1393" و "رویکردها و ذهنیت هایی متضاد به مساله خوراک پتروشیمی (عنوان فرعی: نگاهی به اختلاف نظر نفتی ها و پتروشیمی ها)، ماهنامه صنعت و توسعه، آبان سال 1394" اشاره کرد. خادمی ضمن تدریس و تدوین مقالات، دوره های آموزشی از جمله "ساختار و مدیریت بنگاه های بزرگ، مدیریت و رفاه کارگری، روش های استاندارد سازی و ایزوله، طراحی و مهندسی چاه های نفت وگاز، مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی و ... را گذراند. 

تاریخ ایجاد:۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۲۱:۱۱:۵۰

آخرین بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۲۱:۱۱:۵۱

هدایت الله خادمی

خلاصه زندگی نامه

 هدایت الله خادمی، نماینده مستقل مردم شهرستان های "ایذه و باغملک" از استان "خوزستان" در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که سابقه مدیریت شرکت بین المللی حفاری شمال را در کارنامه اجرایی خود دارد. 

ورود/ثبت نام

اسناد و مراجع