جستجو در مطالب و اشخاص
ناهید تاج الدین در سال 1355 در شهر "اصفهان" به دنیا آمد. وی پس از گذراندن تحصیلات ابتدایی و راهنمایی در مدارس "شهید میرزایی" و "شاهد عطیه"، دروه متوسطه را در دبیرستان طالقانی اصفهان سپری کرد. او پس از اخذ مدرک دیپلم، با شرکت در کنکور سراسری توانست در رشته زیست شناسی (گرایش میکروبیولوژی) به دانشگاه اصفهان راه یابد. پس از پایان مقطع کارشناسی، تاج الدین در رشته زیست شناسی گرایش ژنتیک دانشگاه تربیت مدرس به ادامه تحصیل مشغول شد. او نهایتا تحصیلات عالی خود را تا مقطع دکتری در رشته ژنتیک دانشگاه آزاد اسلامی علوم تحقیقات تهران ارتقا داد.مدرس دانشگاه آزاد واحد فلاورجان، عضویت علی ‌البدل در شورای اسلامی شهر اصفهان، عضویت در هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان، عضویت در شورای نخبگان شاهد و ایثارگران استان اصفهان، عضویت اصلی در شورای مشورتی استانداری اصفهان و... از جمله سوابق و فعالیت هایی است که تاج الدین در پرونده کاری خود به ثبت رساند.اسفند سال 1394 که دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور برگزار شد، تاج الدین توانست به عنوان نماینده مردم شهرستان "اصفهان" برای نخستین بار راهی خانه ملت شود. 

-فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته میکروبیولوژی از دانشگاه اصفهان -فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته ژنتیک از دانشگاه تربیت مدرس تهران -مدرک دکتری رشته ژنتیک از دانشگاه آزاد اسلامی علوم تحقیقات تهران 

-عضویت علی البدل در شورای اسلامی شهر اصفهان -عضویت اصلی در شورای مشورتی استانداری اصفهان -عضویت در کمیسیون بانوان شهر بهارستان -عضویت در شورای نخبگان شاهد و ایثارگران استان اصفهان -عضویت در هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان از سال 1381 -مدرس دانشگاه های آزاد اسلامی، پیام نور و علمی و کاربردی استان اصفهان -عضویت پیوسته در ستادهای انتخاباتی اصلاح طلبان از سال 1376-نماینده مردم شهرستان "اصفهان" در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 7 اسفند ماه سال 1394 برگزار شد و ناهید تاج الدین در این دوره از انتخابات با حمایت جبهه اصلاح طلبان، توانست با کسب 195066 رای از مجموع 671471 آراء ماخوذه در همان مرحله اول، به عنوان نماینده مردم شهرستان "اصفهان" در خانه ملت حضور یابد. 

تاریخ ایجاد:۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۲۱:۱۱:۱۲

آخرین بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۲۱:۱۱:۱۳

ناهید تاج الدین

خلاصه زندگی نامه

 ناهید تاج الدین، نماینده اصلاح طلب مردم شهرستان "اصفهان" در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان را در کارنامه خود دارد. 

ورود/ثبت نام

اسناد و مراجع