جستجو در مطالب و اشخاص
عباس گودرزی در شهریور 1356 در خانواده مذهبی در بروجرد از توابع استان لرستان متولد شد. وی از همان سنین نوجوانی مشارکتی فعال در مراسمها و برنامه های مذهبی و اجتماعی داشت.وی پس از گذراندن تحصیلات مقدماتی با ورود به دانشگاه اراک در سال 1377 در رشته دبیری فیزیک مشغول تحصیل شد و برای ادامه تحصیل رشته علوم سیاسی را انتخاب کرد.از جمله سوابق وی می توان به سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان و راهیابی به دور سوم شورای شهر بروجرد اشاره کرد.اردیبهشت سال 1395، گودرزی توانست بعد از راهیابی به مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با کسب 47 هزار و 156 رای به نمایندگی از مردم "بروجرد" راهی مجلس دهم شود. 

عباس گودرزی پس از گذراندن تحصیلات مقدماتی در سال 1377 وارد دانشگاه اراک شد و در رشته تحصیلی دبیری فیزیک به ادامه تحصیل مشغول شد. وی تحصیلات خود را در رشته علوم سیاسی ادامه داد و مدرک کارشناسی ارشد خود را در این رشته اخذ کرد. 

تاسیس واحد فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه اراکعباس گودرزی از عناصر موثر دانشگاه در حوزه مسائل فرهنگی و سیاسی اجتماعی بود و به همین دلیل بعد از فارغ التحصیلی، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه اراک به وی پیشنهاد کار داد و او واحد فرهنگی نهاد رهبری را تاسیس و فعالیت های چشمگیری از خود به یادگار گذاشت و بعد از آن بعنوان دبیر فیزیک در آموزش و پرورش بروجرد – اشترینان و سیلاخور مشغول به تدریس شد. حضور در دوره سوم شورای شهر بروجرد عباس گودرزی از سال 1385 تا 1392 بعنوان منتخب مردم شهر بروجرد به دوره سوم شورای شهر راه یافت و در مسئولیت های رئیس شورای اسلامی شهرستان، نائب رئیس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون های برنامه ریزی – خدمات شهری، نظارت و غیره به خدمت مردم مشغول شد. 

مدیر کل پشتیبانی سازمان میراث فرهنگی کشورسرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستانعضو شورای اسلامی شهرستان بروجرد در دوره سوم از سال 1385 تا 1392عضو شورای آموزش و پرورش استان لرستانعضو ستاد بازسازی عتبات عالیات استان لرستانعضو شورای مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستانعضوهیئت امنای دانشگاه علمی – کاربردی شهرداری بروجردعضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه اراک و بسیج مردمی بروجرد 

عباس گودرزی با شرکت در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی توانست در مرحله دوم این انتخابات در 10 اردیبهشت ماه 1395، با کسب 47156 رأی از مجموع 103829 آراء صحیح ماخوذه، به نمایندگی از مردم شهرستان "بروجرد" از توابع استان "لرستان" برای نخستین بار به خانه ملت راه یابد. وی در این دوره به عنوان کاندیدای مورد حمایت جبهه ائتلاف اصولگرایان وارد عرصه انتخابات شد. 

تاریخ ایجاد:۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۲۱:۱۰:۴۲

آخرین بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ۲۱:۱۰:۴۳

عباس گودرزی

خلاصه زندگی نامه

 عباس گودرزی، نماینده اصولگرای مردم شهرستان "بروجرد" از استان "لرستان" در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که سرپرستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان و عضویت در دوره سوم شورای شهر بروجرد را نیز در سوابق خود دارد. 

ورود/ثبت نام

اسناد و مراجع